КИЇВ

ПАРАФІЯ СВ. ФРАНЦИСКА З АСІЗІ

 

РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА В УКРАЇНІ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

 

НОВИНИ 2010

Київ

3 жовтня 2010 року

Храмове Свято

Св. Франциска з Асізі

Св. Франциск з Асізі (1182-1226) бідняк, який примусив світ по-іншому подивитись на монашество і на ціле християнське життя.

 

Він перетворив саме призначення монашества, "замінивши" монаха-відлюдника на апостола-місіонера, який і хоч зрікся світу, але залишився у світі, щоб в ньому закликати людей до покаяння, миру та проголошувати Добру Новину.

Парафія в Оболонському районі міста Киева носить ім'я св. Франциска. У день спомину св. Франциска у парафії відбулося храмове свято.

Святу, урочисту Месу очолили Апостольський Нунцій Іван Юркович, Провінціальний міністр провінції св. Архангела Михаїла о. Доброслав і настоятель парафії о. Франциск Ботвіна.

На проповіді Іван Юркович наголосив на тому, як важливо є християнину впроваджувати в життя ідеали бідняка з Асізі.

Після Святої Меси прихожани парафії та гості подякували за звершені Таїнства Владиці і привітали настоятеля парафії бр. Франциска з іменинами.

Також на вечірній Месі у прокафедральному соборі св. Олександра відбувся "Транзітус" спомин переходу св. Франциска до вічності. Месу очолив Провінціальний міністр провінції св. Архангела Михаїла о. Доброслав.

Зіна Левітіна

Органістка парафії св. Франциска з Асізі

 
 
Вступне слово Настоятеля парафії

 

У цей урочистий день для нашої парафії, вітаємо Апостольського Нунція в Україні Архиєпископа Івана Юрковича, отця Провінціала провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні бр. Доброслава Копистеринського, Вас дорогі парафіяни парафії св. Франциска з Асізі, гості з різних парафій міста Києва та всі присутні для кого св. Франциск (жебрак жебраків) є непохитним авторитетом наслідування у дорозі до Бога.

4 жовтня 2003 року єпископ Станіслав Широкорадюк освятив нашу каплицю. 29 листопада 2003 року в першу неділю Адвенту відбулася перша Служба Божа у цій каплиці. Тоді каплиця видавалася великою, люди містилися в одній кімнаті. На сьогодні парафія налічує біля 1000 осіб.

За всі роки до шлюбу приступило 70 пар; відішли до Господа 30 осіб. А сьогодні просимо Владико охрестити 110 дитину цієї молодої парафії та 6 дитину у родині Каневських.

Ця молода парафія потребує Храму, початок завжди дуже важкий. У сьогоднішній урочистості молімося до Господа через заступництво нашого покровителя св. Франциска, щоб поблогословив для парафії храм, а синам Своім монастир.

Дякуємо Архиєпископу Івану та Провінціалу о. Доброславу, що наша Євхаристійна молитва очолювана та служена Вами, полине перед трон Господа.

 
 

ВІДЕОРОЛИКИ З ПОДІЇ

 
Францисканське Свято
Храмове Свято
   
 

ФОТОРЕПОРТАЖ З ПОДІЇ

Свята Меса

   
Хрещення
   
Приношення Дарів
   
Святе Причастя
   
Благословення дітей та молоді
   
Вітання Настоятеля з іменинами
   

  АРХІВ НОВИН:

  2009

         

 

Орден Братів Менших в Україні