КИЇВ

ПАРАФІЯ СВ. ФРАНЦИСКА З АСІЗІ

РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

Каплиця

Св. Франциска з Асізі

ПРОЕКТ НОВОБУДОВИ
Католицького Храму
Св. Франциска з Асізі

Київ

4 жовтня 2009 року

Відпуст св. Франциска з Асізі

      4 жовтня не лише урочистість святого Франциска з Ассізі, але й відпустове свято в оболонській парафії, а також іменини настоятеля — о. Франциска.

     Перед виставленими Пресвятими Дарами вірні молилися Розарій, випрошуючи благодать благословення парафії, особливо про необхідні благодаті для побудування храму. А о 10.30 розпочалась урочиста Меса, якій головував Його Преосвященство владика Віталій Скомаровський. В гомілії владика, нав'язуючи до Євангелії (Мт 11,25-30) вказав на приклад дітей як тих, хто мають питання і безупинно питають, щоб краще розуміти життя. Іноді можна закритись у своєму фальшивому всезнанні або просто не мати часу, щоб спитатися в Бога про сенс життя. І тоді проблеми задушують людину. Належить шукати, питати, щоб Бог міг нам пояснити все те, що відбувається в нас та навколо.

       На закінчення Меси єпископ Віталій поблагословив дітей, з нагоди першої неділі місяця. Після чого всі вірні вшанували поцілунком реліквії святого Франциска з Ассізі, покровителя парафії. Але на цьому урочистість не закінчилась. Тому що парафія привітала з іменинами свого настоятеля, отця Франциска Ботвіну.

      Старші парафіяни, а за нами і діти, бажали першому настоятелю парафії всіх благодатей Божих та людських. Парафіяльна урочистість закінчилась спільною агапою — за смачною піццою (зробленою сімейними кругами парафії) та канапками (також дякуючи зусиллям парафіян) можна було поспілкуватися, порадіти днем спомину святого Франциска.

 
бр. Патрик

 

Орден Братів Менших в Україні